חדשות

חדשות אחרונות
ארכיון
תגיות
No tags yet.
המשיכו לעקוב

יום לפני שילדי ישראל יוצאים לחופשת שבועות ארוכה - הוקמה ועדה שתיבחן את שינוי ימי החופש במערכת החינוך

ועדת החינוך הודיעה היום על הקמת ועדת משנה בראשותו של ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) שתיבחן את ימי החופשה לתלמידים במערכת החינוך, זאת בעקבות הפער שנוצר בין ימי החופש הנהוגים במשק לאלו של התלמידים.


ח"כ פורר שהגיש יחד עם ח"כ יוליה מלינובסקי את הצעת החוק להסדרת ימי החופשה במערכת החינוך אמר: "אחרי פארסת ל"ג או שמא יש לומר - ל"ד בעומר ורגע לפני שהילדים יוצאים לחופשת שבועות ארוכה מדי, הגיע הזמן שהכנסת תגיד את דברה. הקמת הוועדה נועדה להביא תוך זמן קצר הצעת החלטה שתשנה את מבנה ימי החופש בבתי הספר והגנים.

מורים רבים טענו כי מתנהל קמפיין נגדם ותנאי העסקתם יפגעו בשל הצעת החוק להסדרת ימי החופש. אין ולא היה רצון לפגוע במורים והגננות, אך יש צורך להתאים את ימי הלימוד למציאות הקיימת. ימי החופשה והנטל המוטל על החברה הישראלית בשל כך צריכים לעבור חשיבה מחדש וזאת כוונתנו. הועדה הוקמה לשמוע את כל הצדדים ולהגיע לעמק השווה על מנת לפגוע כמה שפחות בתלמידים, במורים ובהורים. אני מודה ליו"ר הועדה, ח"כ מרגי שהטיל עלי את המשימה החשובה הזו".


הועדה, שתכלול את חברי הכנסת מוטי יוגב, מירב בן ארי, מנואל טרכטנברג, חנין זועבי, חיים ילין ונורית קורן, תדון בין השאר בהליך בו נקבעים ימי החופשה ועיגונם בלוח השנה ללא אפשרות לשינויים שרירותיים, כפי שהיה בל"ג בעומר האחרון, כשרבים התקוממו על הזזת יום החופש.
#חינוך

  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Basic Square

כל הזכויות שמורות לח"כ עודד פורר 2017

טלפון בכנסת: 02-6408005

טלפון נוסף: 02-6408116

פקס: 02-6408117

דואר אלקטרוני: odedfo@knesset.gov.il

משכן הכנסת

קריית בן-גוריון ירושלים,

מיקוד 9195016

  • Facebook - Black Circle

צילום ח"כ עודד פורר: ג'ני גפטר