חדשות

December 25, 2017

קבינט הדיור והותמ"ל אמורים לאשר בקרוב הוספת 2400 יחידות דיור למועצה המקומית אבו גוש זאת בניגוד לגידול הטבעי הצפוי במועצה, העומד על כ-50 יחידות דיור בשנה. המשמעות העולה מהחלטה זו תהיה מעבר של אלפי תושבי מזרח ירושלים וכפרים ערביים ליחידות הדיור העתידיות ושינוי המרקם החבר...

December 25, 2017

בישיבתה הראשונה של ועדת המשנה לספורט בראשותו של ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) ציין מנהל האגף להכשרת מאמנים במשרד התרבות והספורט כי למשרדו אין מסד נתונים לגבי מספר המאמנים, בקרתם ורמתם.

ח"כ עודד פורר שהקדיש את הדיון הראשון של הועדה למעמדו של המאמן בספורט הישראלי, אמר בפתח...

December 24, 2017

ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה לקריאה טרומית את הצעת החוק של ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) להפחתת המס על תגמולי מילואים מ-25% ל-10%. ההצעה שנועדה להשוות את תשלומי המס של משרתי המילואים ליתר האוכלוסיה, שכן כיום המס על תגמולי המילואים גבוה יותר מהמס אותו משלמים מקבלי משכור...

December 17, 2017

בעקבות ריבוי הקריאות לפגיעה במדינת ישראל ובסמליה, הגיש ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) הצעת חוק שמטרתה לקבוע עונש מאסר של עד 10 שנים או קנס כספי גבוה באם אדם פרסם או הפיץ בציבור דברי הסתה לאלימות או טרור נגד מדינת ישראל.

הצעת חוק זו מבקשת להחמיר ולהרחיב את האכיפה כנגד קריאו...

December 14, 2017

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) הגיש בתחילת השבוע הצעת חוק, עליה חתומים כל חברי סיעת ישראל ביתנו, שמטרתה למנוע החזרת גופות מחבלים ומפגעים.

הצעת החוק מבקשת לייצר הדדיות בהחזרת הגופות ולפיה, כל עוד ישנן גופות של חיילי צה"ל ואזרחים בשבי, לא יוחזרו כל גופות של מחבלים המחוזקות ע...

November 20, 2017

בעקבות פנייתם של מספר תלמידים מרחובות יזם ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו), דיון דחוף בועדת החינוך של הכנסת באפשרות להחזרת בחינות הבגרויות לתלמידי כיתות י'.  זאת לאחר שבשנת 2014 החלה רפורמה בה נקבע כי לא יתקיימו בחינות בגרות בכיתה י', אלא רק בהגיעם של התלמידים לכיתות יא' ו-...

November 20, 2017

ח"כ עודד פורר: "נוסח החוק הנוכחי נראה כמו ניסיון להפוך את ישראל למדינת הלכה. מרוב שהוסיפו סעיפים שכחו מה המטרה המרכזית - חוק שיבטא את היותה של ישראל מדינת הלאום של העם היהודי. לא נוכל לתמוך בחוק שפוגע בחוק השבות, הופך את ישראל למדינת הלכה ופוגע באחינו הדרוזים.

אמרנו בעב...

November 7, 2017

היום, (7.11) נערך שולחן עגול ראשון מסוגו בכנסת הנוכחית בנושא הקמת מועצה לאומית לחינוך. את הכינוס הובילו ויזמו ח"כ עודד פורר  (ישראל ביתנו), ח"כ יוסי יונה (המחנה הציוני) וח"כ מירב בן ארי (כולנו).

הרעיון העומד מאחורי כינוס השולחן העגול, הכולל את מיטב המומחים בתחום החינוך...

October 30, 2017

בנאומו במליאה אמר ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) לחברי הקואליציה: "חוק הלאום הוא חוק חשוב, ראוי ונכון. אבל במקום לחוקק אותו באותה חרדת קודש שקודמינו ניסחו את מגילת העצמאות, אנו עדים לכיפופי ידיים קואליציוניים והצהרות שונות הממעיטות בחשיבותו של חוק זה.

החוק בא להשלים את השי...

October 30, 2017

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) יזם דיון מיוחד בועדת החינוך של הכנסת להחזרת בחינות הבגרות לכיתות י', זאת בעקבות פניית תלמידים ואנשי הוראה שהלינו כי העומס ומספר הבגרויות הגדול בשנתיים האחרונות ללימודים מקשים על התלמידים.

לפי הרפורמה, אותה הנחיל שר החינוך לשעבר שי פירון, ויוש...

Please reload

ארכיון הודעות
Please reload

תגיות
Please reload

המשיכו לעקוב
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Twitter Basic Square

כל הזכויות שמורות לח"כ עודד פורר 2017

טלפון בכנסת: 02-6408005

טלפון נוסף: 02-6408116

פקס: 02-6408117

דואר אלקטרוני: odedfo@knesset.gov.il

משכן הכנסת

קריית בן-גוריון ירושלים,

מיקוד 9195016

  • Facebook - Black Circle

צילום ח"כ עודד פורר: ג'ני גפטר